اخبار و مطالب مرتبط با فلزیابی و اکتشاف

کتراک چیست ؟

برای تخریب سنگ ، ساروج و بتن راه های زیادی وجود دارد که از جمله ی آنها میتوان به مواد منفجره ، مواد حلّال ، مواد منبسط شونده ، دستگاه های کوبنده و دستگاه های برش استفاده کرد. این مقاله در رابطه با ملاتی به نام کتراک است به وفور در تخریب ساروج و بتن استفاده میشود. با ادامه مطلب همراه باشید

توصیه به خریداران فلزیاب

انتخاب یک فلزیاب مناسب که متناسب با شرایط آب و هوایی و اهداف مورد جستجو باشند کمک بسیار مناسبی برای جویندگان میباشد و میتواند هزینه و زمان جستجو را بسیار کاهش دهد. این مطلب توصیه هایی برای جویندگان در مورد خرید دستگاه مطلوب دارد. با ادامه مطلب همراه باشید

زبان علامت ها

در هر علامتی که بصورت برجسته کاری یا کنده کاری شده ایجاد شده است، کوچکترین برجستگی یا فرو رفتگی مفهوم خاص و مطلقی را می رساند. اشکال، نگاه ها، طرز ایستادن ها، و هر گونه حرکات و رفتارِ نقش داده شده در سمبل ها و علایم، هر کدام سعی در بیان مطلب خاصی دارند.

فلزیاب هایی برای زیر آب

در حال حاضر دو نوع تکنولوژی برای فلزیاب‌ها که در ضد آب هستند، وجود دارد. بدین گونه می‌توان آن دو را به دو بخش تقسیم کرد فلزیاب‌های القای ضربه‌ای PL فلزیاب‌هایی با فرکانس بسیار پایین VLF

یافتن بطری های عتیقه

چه چیزی یک بطری قدیمی را با ارزش می کند؟ شکل غیرعادی، رنگ ها و طراحی هنرمندانه ی قدیمی بیشترین توجه را به خود جلب می کنند. طرح برجسته یا منبت کاری، یک بطری را قطعاً جذاب می کند.

بهترین فلزیاب های سکه

برخی از بهترین محل ها برای شکار سکه شامل سواحل، حیاط مدارس، پارک ها، زمین های بازی، و خانه های قدیمی می شود. زمانی را هم برای سایت های قدیمی در مراکز کتابخانه ها بگذارید.شکار سکه می تواند یک تفریح و مسیر شادی آور برای جشن و ارتباط با تاریخ است.

تاریخچه فلزیاب

در اواسط دهه 1800 میلادی، پس از ابداع نیروی برق، بسیاری از دانشمندان، محققان و معدنچیان طلا، شروع به آزمایش و بررسی این ایده نمودند که دستگاهی را اختراع کنند که از توانایی مکان یابی فلزات مدفون در زیر زمین برخوردار باشد. چنین دستگاهی می توانست برای جویندگان طلا مفید واقع گردد.

مخترعین فلزیاب

الکساندر گراهام بل و آلبرت انیشتین مشهورترین افرادی هستند که به واسطه ابداعات و اختراعاتشان به ترتیب در زمینه های تلفن و نظریه نسبیت شناخته می شوند. اما آیا این نکته را می دانستید که هر دوی آن ها در جذاب تر کردن پشت پرده داستان ابداع دستگاه های فلزیاب حضور داشته اند؟

بهترین فلزیاب ساحلی

آب شور سواحل هنوزم که هنوزه پر چالش ترین مکان های پربازده برای استفاده از فلزیاب است. با این ذهنیت ما درباره ی نکاتی برای انتخاب فلزیابی که برای شکار گنج های سواحل مورد نیاز است، بحث خواهیم کرد. همچنین ما درباره آنچه که در ساحل وجود دارد بحث خواهیم کرد.

زندگی سخت و طاقت فرسا شده! فقط فلزیاب خود را بردارید

این یک پیمان واقعی است که طلا و نقره برای شخصی که در ساحل با فلزیاب خود به دنبال آنهاست منتظر هستند. این یک ضرب‌المثل قدیمی است که اگر شما جلوی یک مغازه آرایشگاه مدتی منتظر بمانید بالاخره موهای خود را کوتاه خواهید کرد. همین مفهوم در رابطه با شکار فلزات در ساحل نیز درست است.

فلزیاب ها و شکار بطری های آنتیک

بطری های عتیقه ماهیتی دارند که آن ها را در هنر ملی قرار می دهند. زمانی که یک بطری با دست ساخته می شود، هیچ دو گونه ای از آن شبیه به هم نیستند. بعد از سال 1920 که ماشین ها شروع به ساخت بطری ها نمودند، بسیاری از کلکسیونر ها دیگر به آن بطری های ماشینی علاقه ای نشان ندارند.

بهترین فلزیاب کدام است؟

اما یک اِشکال اساسی در این سوال وجود دارد. سوال باید این گونه پرسیده شود که به من بگو کدام فلزیاب برای من بهترین است؟ این سوال اخر به بهترین شکل با چند سوال پاسخ داده می شود.

گنجی که تا 1.8 متری آب می توانید بیابید

جستجوی آب های کم عمق و ساحلی، در سواحل اقیانوس ها و دریاچه ها و تالاب ها هیجان انگیز و سودآور است. نوع گنجی که شما پیدا خواهید کرد بستگی به منطقه شما و تاریخ آن و مقدار رفت و آمد در منطقه دارد.

مکان فلزات گران بها

یکی از بهترین روشهای یادگیری در مورد یک موضوع جدید برای شما این است که برای اولین بار در بخش کتابخانه ملی درباره آن بخوانید و وقتی آماده شدید ، سپس به سراغ مطالعه در مورد مواد به وقوع پیوسته بروید.

چگونه می توان یک فلزیاب را انتخاب کرد؟

اگر به دنبال سرگرمی جدید هستید، باید بدانید کاربران قدیمی و فلزیابان حرفه ای می توانند بسیار متعهدانه نسبت به فلزیابی که مدت زمان طولانی از مدل خاص آن و نام تجاری فلزیاب استفاده کرده اند با شما صحبت کنند.

غواصی با فلزیاب

شما به سرعت کشف می کنید که جست و جود در یک لاشه ی کشتی در زیر آب یا اطراف آن با یک فلزیاب، غواصی اسکوبا را یک سطح ارتقا داده است. با استفاده از تجهیزات فلزیاب شما می توانید سکه های کمیاب و وسایل و ابزارهای دست ساز را که سال ها یا حتی قرن ها پیش هنگام غرق شدن کشتی ها گم شده، پیدا و ترمیم کنید.

مشاوره و پرسش و پاسخ

فلزیاب پارسه جهت راهنمایی مشتریان و کاوشگران عزیز بخشی را به عنوان پرسش و پاسخ در این وب سایت فراهم کرده است. این بخش تنها برای راهنمایی ایجاد شده و خواهشمندیم که سوالاتی مانند قیمت دستگاه و نظایر آنرا در این بخش مطرح ننماید !

پارسه ، مرکز تخصصی خرید و فروش انواع فلزیاب