بهترین فلزیاب ساحلی

آب شور سواحل هنوزم که هنوزه پر چالش ترین مکان های پربازده برای استفاده از فلزیاب است. با این ذهنیت ما درباره ی نکاتی برای انتخاب فلزیابی که برای شکار گنج های سواحل مورد نیاز است، بحث خواهیم کرد. همچنین ما درباره آنچه که در ساحل وجود دارد بحث خواهیم کرد.

چه دستگاه هایی بهترین فلزیاب برای جستجو در ساحل هستند؟ 

بسیار خب، شما تصمیم خود را گرفته اید تا به ساحل دریا سفر کنید. چه چیزی بهتر از این که با خود یک فلزیاب به دریا ببرید؟ سواحل در واقع اولین مکانی است که بیشتر مردم وقتی به فلزیاب فکر می کنند، به یادش می افتند. آب شور سواحل هنوزم که هنوزه پر چالش ترین مکان های پربازده برای استفاده از فلزیاب است. با این ذهنیت ما درباره ی نکاتی برای انتخاب فلزیابی که برای شکار گنج های سواحل مورد نیاز است، بحث خواهیم کرد. همچنین ما درباره آنچه که در ساحل وجود دارد بحث خواهیم کرد. و در نهایت، ما در موضوع انتخاب بهترین فلزیاب های ساحلی با توجه به شکار در سواحل بررسی ای خواهیم داشت.

اجازه دهید با بهترین تجهیزات برای سواحل شروع کنیم

مهمترین نکته ای که برای شکار در ساحل باید به آن توجه شود این است که چطور با مواد معدنی پیدا شده در آنجا برخورد کنیم. آب شور و به گفته ی عوام سنگ های داغ که شما به صورت ناخواسته مجبور به برخورد با آنها هستید، از جمله مواردی است که از قبل باید درباره ی آن فکر کرده باشید. آب شور باعث هشدار و به صدا درآمدن اکثر فلزیاب های کاوش زمینی، به علت تقویت مواد معدنی سواحل می شود. این امر باعث بیشتر شدن خستگی شکار وقتی شما سعی در لذت بردن دارید می شود. خوشبختانه 2 راه برای مواجه با این پدیده وجود دارد. اگر مشکل مالی ندارید، باید توجه خود را به خرید فلزیاب با ویژگی فرکانس خیلی کم (VLF) کنترل تطابق زمینی دارد معطوف کنید. ویژگی بالانس زمین به شما اجازه می دهد به بطور خواص فلزیاب خود را بهینه برای سطح مواد معدنی موجود در ساحل کنید. بیشتر فلزیاب های سطح پایه، دارای ویژگی تطابق با زمین هستند. زمانی که این واحد ها برای اکثر زمین های خشک کارایی دارد، برای سواحل فقط باعث افزایش خستگی شکار می شوند. یک فلزیاب با سیستم VLF و تطابق گر زمین به شما امکان جنگ با زمین سواحل را می دهد. بهترین واحد مطلق برای مدار ویژه ی سواحل تکنولوژی سیستم القاء پالس (PI) می باشد. این دسته از ویژگی ها به سادگی باعث نادیده گرفتن تاثیرات مواد معدنی می شود و به شما اجازه می دهد فلزیاب خود را برداشته و شروع به پیداکردن گنج ها کنید. اگر می خواهید زمان زیادی از وقت خود را در ساحل بگذرانید، این ویژگی ها بهترین نوع فلزیاب ها را در اختیارتان قرار می دهد.

در زیر، لیست فلزیاب های محبوبی که ما پیشنهاد می دهیم برای کاوش در ساحل استفاده کنید آورده شده است. اگر شما غواصی و یا در سطح آب اسکوبا (شنا در سطح آب با لوله ی تنفسی) می کنید، لطفاً مقاله ی ما با عنوان "فلزیاب های زیر آب، بررسی بهترین انتخاب ها" را حتماً بخوانید.

فلزیاب با حداقل ویژگی برای شکار در ساحل

Bounty Hunter 

Garrett

شکار در آب کم عمق در ساحل

Garrett

Whites

فلزیاب های غواصی برای شکار در ساحل

Fisher

Garrett

Whites

برترین فلزیاب برای شکار در ساحل

Garrett

وقتی شکار و پیدا کردن جواهرات در ساحل غیر معمول نیست. این یک واقعیت ساده است که وقتی در معرض آب شور قرار می گیرید پوست منقبض شده و جواهرات نهایتاً می افتند. ما از بسیاری از مشتری های خود شنیده ایم که حلقه ای طلا پیدا کرده اند و با توجه به نام نوشته شده درون حلقه ها، آن را به صاحبان خود برگردانده اند. من متوانم از تجربه ی شخصی خود به شما بگویم که چیزی پرهیجان تر از این نیست که حلقه ی طلای ازدواجی را که سال ها از گم شدنش می گذرد به صاحب آن برگردانید. متاسفانه در بسیاری از موارد، هیچ راهی نیست که صاحب حلقه را پیدا کنید. هر روز سواحل مجدداً از حلقه ها ی طلا، گوشواره ها، زنجیر ها و جنس های با ارزش دیگر پر می شوند. بعضی از جواهریاب ها که در نزدیکی سواحل زندگی می کنند، هر روز ساحل منطقه ی خود را جست و جو می کنند.

اجازه بدهید به بعضی از ویژگی هایی که شما در فلزیاب های ساحلی و زیر آبی می بینید، نگاه کنیم. اولینچیزی که باید به آن توجه کنید این است که چطور و کجا می خواهید از فلزیاب جدید خود استفاده کنید. در خصوصیات و ویژگی همه ی مدل هایی که در وب سایت felezyabparseh.com می توانید پیدا کنید، نوشته شده است که فلزیاب کویل ضد آب دارد یا خیر. اگر فقط در ساحل شکار می کنید و و در آب حداکثر تا مچ پا می روید هر مدلی به خوبی عمل خواهد کرد. فقط باید به این توجه داشته باشید که واحدی که انتخاب می کنید شامل مطابقت سازی با زمین باشد. اما اگر به عمق بیشتری از مچ پا داخل آب می روید باید فلزیابی را انتخاب کنید که حتماً ضد آب باشد. در مشخصات بعضی از فلزیاب های وب سایت ما felezyabparseh.com نوشته شده است که این مدل برای مقدار کم آب و تا عمق 10 فوتی قابل استفاده است. این واحد ها برای شکار گنج در حد ارتفاع آب کمر یا شنا در سطح آب (اسکوبا) عالی هستند. اگر هم غواصی می کنید، باید دنبال مدل هایی باشید که در برابر فشار آب در غواصی مقاوم شده اند.

با توجه به رشد روزافزون بهای فلزات گم شده در سواحل، انگیزه برای در دست گرفتن فلزیاب و به سمت ساحل حرکت کردن روزانه در حال افزایش است. در حالی که شکار گنج ها می تواند سودمند باشد، همزمان نیز می تواند آرامش بخش و ورزش خوبی باشد. بسیاری از مردم به این نتیجه رسیده اند که با لغزش در هدفون های فلزیاب و قدرتمندتر کردن فلزیاب خود، پا به دنیایی جدید گذاشته اند. شکار گنج می تواند هر آنچه که می خواهید باشد. برای بعضی فعالیتی اجتماعی است که با دوستان خود انجام می دهند، و برای دیگران راه فرار بزرگی و خوبی است که زمانی را برای تامل و تعمق بگذارند.

هر آنچه که برای سرگرمی می برید، الآن زمان مناسبی برای شروع است. اگر شما نیاز به مشاوره ای شخصی برای هر آنچه که مد نظرتان است دارید، زمان آن رسیده است که گوشی تلفن خود را برداشته و با کارشناسان وب سایت فلزیاب پارسه مشورت کنید تا با راهنمایی کامل، شما را در انتخاب بهترین فلزیاب به گونه ای یاری رسانند که برای سال های متمادی از انتخابی که می کنید لذت ببرید.

نوشته شده توسط وب سایت فلزیاب پارسه


فلزیابگنج یابطلایابفلزیاب ساحلیگنج در ساحلفلزیابی در سواحل

پارسه ، مرکز تخصصی خرید و فروش انواع فلزیاب