بهترین فلزیاب های سکه

برخی از بهترین محل ها برای شکار سکه شامل سواحل، حیاط مدارس، پارک ها، زمین های بازی، و خانه های قدیمی می شود. زمانی را هم برای سایت های قدیمی در مراکز کتابخانه ها بگذارید.شکار سکه می تواند یک تفریح و مسیر شادی آور برای جشن و ارتباط با تاریخ است.

بهترین فلزیاب ها برای پیداکردن سکه کدامند؟

سال 1976 بود. من هنوز مثل دیروز به خاطر دارم! من با پدرم دیوید بیرون درحال شکار سکه بودم. ما در بهترین زمان روز بیرون بودیم تا اینکه در چهره ی پدرم نگاه جالبی پیدا شد. از ظاهر او مشخص بود که چیزی متفاوت پیدا کرده است. بسیار سریع، فلزیاب خودم رو زمین گذاشته و به طرف پدرم حرکت کردم. با تعجب و شگفتی فراوان، سکه ای نقره از سال 1879 پیدا کرده بود. به عنوان کاری که یک پدر انجام می دهد، او برای من از ماجرای سکه ای که در محل جشن دویست ساله پیدا کرده بود تعریف کرد. در آن لحظه، شیفتگی من به پیدا کردن سکه به شدت تقویت شد. برای سال ها، این داستان را برای خیلی ها تعریف کردم. من تا به حال به سوال های بی شماری درباره ی شروع به فلزیابی و شکار سکه با فلزیاب پاسخ داده ام. در این مقاله من به موارد پایه ای که نیاز دارید بدانید برای شروع به کار می پردازم. ما قسمت تجهیزات، فلزیاب ها و همچنین مواردی که شما پیداکرده اید را بررسی خواهیم کرد،

شکار سکه یک فعالیت مفرح است که هرشخصی به تنهایی با هر سن و توانایی فیزیکی می تواند انجام دهد. فلزیابی ورزش، آرامش و هیجان را به صورت فردی و یا با دوستان به همراه دارد. برخی از بهترین محل ها برای شکار سکه شامل سواحل، حیاط مدارس، پارک ها، زمین های بازی، و خانه های قدیمی می شود. زمانی را هم برای سایت های قدیمی در مراکز کتابخانه ها بگذارید، گاهی اوقات مراکز تجمع کسانی که در گذشته محلی را پاتوق می کردند، می توان انواع سکه ها را پیدا کرد. شکار سکه می تواند یک تفریح و مسیر شادی آور برای جشن و ارتباط با تاریخ است.

وقتی به دنبال سرگرمی خود هستید، شما به بازی بسیار بزرگ و سکه‌ها برخواهید خود . بعضی از آیتم‌های هیجان آور دیگری که شما ممکن است در آمریکا با آن برخورد داشته باشید سکه‌های، قرن 1960 می‌باشد. در وصیت خود این سکه‌ها می‌تواند ارزشی تا 1٬000 دلار داشته باشد در وصیت خود این سکه‌ها می‌تواند ارزشی تا 1٬000 دلار داشته باشد. بعضی از سکه‌های ریاضتی نیز ممکن است شامل این سکه‌های کشف شده باشد مانند سکه‌های ماساچوست بعضی از سکه‌های یافت شده نیز ممکن است شامل این سکه‌های کشف شده باشد مانند سکه‌های ماساچوست. با کلکسیونر شدن حتی قبل از اینکه فلزیاب داشته باشم، همیشه آرزوی این را داشتم که یکی از این سکه‌ها داشته باشم. در وضعیت مطلوب و سکه‌ها ارزشی معادل 1٬800 دلار دارند. در آن سوی دنیا و در یونان قدیم سکه‌ها مربوط به هزاران سال پیش خواهند بود و قیمتی بسیار زیاد خواهند داشت . حتی ممکن است شما شیشه‌هایی پر است سکه پیدا کنید . اندازه باغات است و مکان‌هایی که برای مخفی کردن استفاده می‌شود شامل دیوارها پیاده‌روها دیوارهای سنگی و مکان‌هایی نظیر چوب درختان بسیار بزرگ می‌شود.

همین حالا شما ممکن است با خود بگویید این که بسیار خوب است ولی من از کجا بدانم که کدام فلزیاب مناسب است؟ پس اجازه دهید بازگردیم به نکاتی که برای خرید یک فلزیاب به منظور پیدا کردن سکه نیاز داریم. اجازه دهید با آسان‌ترین آنها شروع کنیم. نگاهی به وزن کل دستگاه و تنظیمات فلزیاب که ممکن است برای شما اهمیت داشته باشد بکنید. بعضی از آنها نشانه شما و بعضی از آنها به درستتان و بعضی از آنها به کمر شما متصل می‌شوند. همان طور که فلزیاب‌ها ی جدید ساخته می‌شود عملاً وزن دستگاه به خاطر استفاده از وسایل میکروالکترونیک در داخل دستگاه به فاکتوری کم‌اهمیت تبدیل شده است ولی برای شروع فاکتوری مناسب باشد. نکته بعدی که باید آن توجه کنید هدف تشخیص دستگاه می‌باشد . بعضی از مدل‌ها شامل ویژگی می‌باشند که حتی قبل از کندن زمین به شما کمک می‌کنند فلز مورد نظر خود را تشخیص دهید . قضیه از مدل‌ها شمال ویژگی صدایی و بعضی دیگر شامل هر دو ویژگی می‌باشد. اگر شما از جمله افرادی هستید که با چشم دوست دارند مسائل را ببیند شما به احتمال زیاد باید فلزیابی بخرید که به ویژگی صدا و همچنین ویژگی نمایش تصریح مجهز باشد. اگر شما آدم سمعی می‌باشید همان ویژگی صوتی برای شما کفایت می‌کند. اگر شما می‌خواهید در جایی به فلزیابی بپردازید که دارای مواد معدنی زیادی می‌باشد شما باید به ویژگی کنترل بالانس و همچنین تغییر فرکانس در دستگاه فلزیاب خود توجه کنید. بسیاری‌از فلزیاب‌ها اینکه امروز به بازار عرضه می‌شوند دارای کویل و یا سیم‌پیچی با سایز متوسط می‌باشد . این سیم‌پیچ‌های متوسط معمولاً حساسیتی مناسب برای پیدا کردن سکه دارند. را برای بیدار کردن سکه‌های ریزتر و یا عمیق‌تر نیاز به انتخاب سیم‌پیچی بزرگ‌تر دارید، همچنینی سیم‌پیچ‌ها قادر خواهند بود سکه‌ها یا قطعات فلزی نزدیک به هم را بهتر تشخیص دهند. همچنین اگر بودجه شما دست شما را برای انتخاب فلزیاب باز قرار می‌دهد شما می‌توانید از فلزیاب‌ها ی نقطه زن استفاده کنید، زیرا این فلزیاب‌ها دقیقاً به شما خواهند گفت که کجا را بکنید.

و مدت زمانی را گذاشتم تا به شما نشان بدهم که کدام فلزیاب برای شروع مناسب است، در زیر لیستی را مشاهده می‌کنید که جزء فلزیاب‌ها محبوب می‌باشند. یکی از ویژگی‌های خوب سایت فلزیاب پارسه این است که می‌توانید ویژگی همه فلزیاب‌ها را در آن بیابید به دنبال ویژگی پیدا کردن سکه بگردید. تمام ویژگی‌هایی که در بالا از آن سخن گفتیم در قسمت ویژگی‌های دستگاه‌ها قابل مشاهده است.

فلزیاب‌ها سطح متوسط، قوی و فوق‌العاده برای پیدا کردن سکه

فیشر

گرت

بانتی هانتر

با توجه به تجهیز شما به مواردی که می‌توانید انتخاب کنید در حال حاضر شما آماده هستید که انتخاب فلزیاب خود را انجام دهید . از روی تجربه و می‌توانم به شما بگویم که اگر از سرگرمی تشخیص فلز است و یا فلزیاب این لذت می‌برید اولین دستگاهی که می‌خرید به بهترین دوست شما بدل خواهد شد گواهان را برای سال‌ها نگاه خواهید داشت. همچنین دستگاهی را انتخاب کنید که دارای ویژگی‌هایی باشد که در صورت نیاز در سال‌های آتی به فلزیاب خود اضافه کنید. به بیان دیگر شما باید فلزیابی را انتخاب کنید که با ویژگی محیط شما سازگار باشد. در حال حاضر فلزیاب‌ها و بسیار خوبی برای مناطق مختلف تولید و عرضه شده است . بار نیست که آماده را انتخاب کنید، هر فلزیاب می‌کشد وقتی شما اولین گنج خود را پیدا کنید مطمئناً داستان‌های بسیار خوبی برای دیگران تا سال‌ها تعریف خواهید کرد.

نوشته شده توسط فلزیاب پارسه

فلزیابطلا یابفلزیاب سکهانتخاب فلزیابفریده فلزیابخرید طلا یاب

پارسه ، مرکز تخصصی خرید و فروش انواع فلزیاب