زندگی سخت و طاقت فرسا شده! فقط فلزیاب خود را بردارید

این یک پیمان واقعی است که طلا و نقره برای شخصی که در ساحل با فلزیاب خود به دنبال آنهاست منتظر هستند. این یک ضرب‌المثل قدیمی است که اگر شما جلوی یک مغازه آرایشگاه مدتی منتظر بمانید بالاخره موهای خود را کوتاه خواهید کرد. همین مفهوم در رابطه با شکار فلزات در ساحل نیز درست است.

چرا کسانی که علاقه زیادی به سرگرمی شکار فلزات دارند در ساحل جمع می‌شوند؟ این فقط یک تصویر عمومی از اینکه یک فرد با اتکا به فلزیاب خود با هدفون در ساحل مشغول شکار فلز است نمی باشد .

این یک پیمان واقعی است که طلا و نقره برای شخصی که در ساحل با فلزیاب خود به دنبال آنهاست منتظر هستند. این یک ضرب‌المثل قدیمی است که اگر شما جلوی یک مغازه آرایشگاه مدتی منتظر بمانید بالاخره موهای خود را کوتاه خواهید کرد. همین مفهوم در رابطه با شکار فلزات در ساحل نیز درست است. اگر شما زمان کافی در ساحل همراه با فلزیاب خود بگذرانید، قطعاً جواهرات و طلاهای مدفون شده را خواهید یافت. و با یک قطعه خوب طلا این هوس‌انگیز است که شما به این شغل گرایش پیدا نکنید.

یک مفهوم جالب دیگر این است که حرفه‌ای‌های فلزیاب گزارش دادند که مادر طبیعت به نظر می‌رسد وسایل همسان و هم‌وزن را در مکانی مشخص کنار همدیگر در ساحل انبار می‌کند. وقتی شخص فلزیاب یک حلقه طلا را پیدا می‌کند احتمال آن بسیار زیاد است که حلقه های دیگری در همان محدوده وجود داشته باشد.

براساس گزارش خبرگزاری سی ‌ان ان در رابطه با شکار فلزات در ساحل شخصی عاشق سرگرمی فلزیابی توانسته بود چند هفته گذشته طلایی به ارزش 1٬300 دلار پیدا کند. در آن مقاله آمده بود که باید از مناطقی که توریست‌های زیادی در ساحل آن وجود دارند شروع کرد، البته اگر هدف شما طلا و جواهرات می‌باشد. برای آگاهی بیشتر لطفاً مقاله‌ ی بهترین فلزیاب ساحلی را بخوانید.

تکنیک‌های شکار در ساحل

برای اینکه مقادیر اکتشاف خود را افزایش دهند، فلزیاب‌ها و با تجربه به صورت کاملاً آهسته در طول خط ساحلی و در صد من سر فلزیاب خود را که سیم پیچ یا کویل نامیده می‌شود را به آرامی از یک طرف به طرف دیگر حرکت می‌دهد . این بسیار مهم است که به وسیله یک متد و در یک الگوی مشخص و برنامه ریزی شده حرکت کنید. شما می توانید ساحل را فازبندی کرده و مطمئن شوید که حتی هیچ گوشه‌ای از آن را از دست نمی‌دهید. این دسته بندی شامل حرکت به صورت موازی درون آب نیز می‌شود. حرکت کویل فلزیاب شما باید به گونه‌ای باشد که فاصله بسیار کمی از سطح ساحل داشته باشد و نیز مقدار کمی اورلب یا پوشش از مسیر حرکت قبلی خود داشته باشید. در محدوده‌ای که فلزیاب شما چیزهای زیادی را تشخیص می‌دهد می‌توانید آن محدوده را با پرچمی مشخص نمایید. این را به خاطر داشته باشید که هر مقدار سر کویل فلزیاب خود را آرام‌تر تکان دهید دستگاه فلزیاب می‌تواند سیگنال‌هایی در عمق بیشتر ارسال و دریافت کند. بیشتر کویل ها الگویی سکه مانند یا دایره‌وار دارند. بسته به قدرت فلزیاب شما حتی می‌توانید تا 10 اینچ از سطح و دو اینچ از عمق را جستجو کنید. این است علت این که شما سکه‌های سطحی و مواد به‌ درد نخور را در سطح پیدا می‌کنید، در صورتی که طلاهای مورد نظر شما در عمق بیشتری قرار دارند. و این‌گونه است که فلزیاب‌های حرفه‌ای به شما پیشنهاد می‌کنند که تمام موارد مکشوفه را بکنید تا به طلا و گنج برسید. شما باید ضرورتاً هدف‌های سطحی را پیدا کنید قبل از اینکه بتوانید سیگنال‌هایی از طلا بیابید. مطمئن شوید که مقاله ما در رابطه بهترین فلزیاب های سکه را خوانده اید.

پیدا کردن سایت‌های طلا در ساحل برای شکار گنج

در سواحلی که توریست خور بیشتر دارند قطعاً طلا و نقره بیشتری می‌توانید از سواحلی که معمولاً خصوصی هستند پیدا کنید. اگرچه سواحلی که در گذشته بسیار شلوغ بودن امروز ممکن است براساس فرسایش و موارد دیگر مثل گذشته به نظر نرسند. بالا آمدن سطح آب نیز ممکن است ساحل‌های که در گذشته وجود داشتند را نیز از بین برده باشد اما گنج‌های که در آنها باقی مانده است همچنان منتظر اکتشاف توسط یک فلزیاب خوب است. گاهی اوقات نیز فرسایش باعث بالاتر آمدن گنج ها و قطعات فلزی گمشده در سطح ساحل می‌شود. این دلیلی خوب برای این است که ذهن خود را باز نگاه داشته و به غرایز خود اطمینان کنید. اگر چیزی به شما بگوید که به شکار قسمتی از ساحل بروید حتماً آنجا را چک کنید. حتماً همه موقعیت‌ها را برای شناسایی و همچنین اکتشاف در دیوارهای صخره‌ای بررسی کنید زیرا معمولاً امواج گنج ‌ها را به درون آنها می برند. حتماً نقشه‌های قدیمی سواحل را از کتابخانه‌ها پیدا کرده و دنبال سواحلی بگردید که در گذشته مورد استفاده بوده و در حال حاضر مانع شنای مردم در آنجا شده اند.

چه فلزیاب برای استفاده در ساخت مناسب است؟

سؤالی که باید قبل از خرید فلزیاب از خود بپرسید این است که چه نوع آبی در اطراف شما وجود دارد؟ آب شور و یا آب شیرین. فلزیاب های خیلی خوبی برای آب شیرین وجود دارند. همچنین متغیر دیگری که باید آن را در نظر بگیرید میزان مواد معدنی در آب شور است.

فلزیاب‌ های با فرکانس بسیار پایین VLF ارزان هستند و برای مواردی که آب شیرین وجود دارد و ساحل خشک است بهترین گزینه هستند بهترین گزینه هستند. آنها را در ساحل خیس نیز می‌توان به کاربرد ولی قطعاً نویزهایی اضافه در برخورد با ساحل خیس از خود نشان می‌دهند. برخی از فلزیاب‌های مدل وی ال اف قابلیت تطابق با ساحل خیس و یا آب شور را دارند، در صورتی که ویژگی بالانس زمین را داشته باشد مانند فلزیاب گرت، این فلزیاب دارای صفحه‌ای از ال‌سی‌دی است که می‌تواند به شما در تشخیص فویل، سکه، طلا، الماس و غیره، کمک کننید و زمان زیادی را برای شما سیو کنند. معمولاً فلزیاب‌ها ی زیر آب این ویژگی را ندارد.

اگر شما در نزدیکی اقیانوس زندگی می‌کنید و به شکار فلزات گران‌بها در ساحل آن می‌روید بهتر است فلزیابی با ویژگی پالس القایی PI تهیه کنید. مدل‌های پپی آی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که نمک را نادیده گرفته و به شکار در اعماق زمین می‌پردازد. در واقع این مدل‌ها دستگاه‌هایی هستند که بیشترین عمق را هدف می‌گیرند. اگرچه آنها نمی‌توانند تبعیضی بین ضایعات و آهن و مواد خوب دیگر مثل طلا و چیزهای با ارزش دیگر قائل شوند. بعضی فلزیاب‌ها ضدآب هستند و اجازه می‌دهند که سیم‌پیچ آنها در آب شناور شود ولی در دسته ای دیگر کل دستگاه ضدآب می باشد. مطمئن شوید که همه انواع دستگاه‌های مختلف و فلزیاب‌ها و طلا یاب ها را با هم مقایسه کرده و از آن نتیجه خوبی بگیرید و سپس اقدام به انتخاب و خرید کنید.

فلزیاب های فرکانس بسیار پایین یا (Very Low Frequency (VLF

Garrett

Fisher 

فلزیاب های پالس القایی یا (Pulse Induction (PI

Garrett

Fisher

در هر صورت هر گاه نتوانستید خودتان به نتیجه مطلوب برسید حتماً با کارشناسان فلزیاب پارسه تماس گرفته و به مشورت با کارشناسان ما بپردازید و سپس پس از اطمینان از انتخاب خود تردید نکرده و خرید فلزیاب خود را انجام دهید.

نوشته شده توسط فلزیاب پارسه

فلزیابفلزیابیفلزیابی در ساحلفلزیاب ضد آبطلایابی در ساحلطلایابگنج یابخرید فلزیابقیمت فلزیاب

پارسه ، مرکز تخصصی خرید و فروش انواع فلزیاب