فلزیاب هایی برای زیر آب

در حال حاضر دو نوع تکنولوژی برای فلزیاب‌ها که در ضد آب هستند، وجود دارد. بدین گونه می‌توان آن دو را به دو بخش تقسیم کرد فلزیاب‌های القای ضربه‌ای PL فلزیاب‌هایی با فرکانس بسیار پایین VLF

فلزیاب هایی برای زیر آب، بررسی بهترین گزینه ها؟

بسیار خب، آیا آماده هستید که پول هایی که درآورده‌اید برای خرید یک فلزیاب زیر آبی ‌مصرف کنید؟ در مقاله ما به شما گزینه‌های را نشان خواهیم داد که کمک کند که بهترين فلزیاب را برای فلزيابی در ساحل و زیر آب پیدا کنید.

در حال حاضر دو نوع تکنولوژی برای فلزیاب‌ها که در ضد آب هستند، وجود دارد. 

بدین گونه می‌توان آن دو را به دو بخش تقسیم کرد

فلزیاب‌های القای ضربه‌ای PL

فلزیاب‌هایی با فرکانس بسیار پایین VLF

انتخاب بهترین طراحی که برای استیل شما در پیدا کردن گنجینه‌ها در زیر آب مناسب باشد اولین قدم است.

فلزیاب‌های القای ضربه‌ای

فلزیاب‌های الکترونیکی القای ضربه‌ای یک سری از پالس‌های الکتریکی را به زمین به سرعت منتقل می‌کنند. این جریان‌های الکتریکی توسط نمک های خیس و مواد معدنی زمین تأثیر نمی پذیرند، اما آنها بسیار حساس به فلزات گران‌بها می‌باشد. بر همین اساس فلزیاب‌ها که القای ضربه ای بهترین انتخاب برای آب‌های شور و همچنین ساحل‌ها و فلزیابی به روش غواصی می‌باشند. مدارهای پالسی بسیار جستجوگر عمیقی هستند و بهترین گزینه برای که واکاوی زمینه های معدنی می‌باشند. فلزیاب‌های القای ضربه ای به امکانات تشخیصی محدود شده‌اند، پس بنابراین شما نیاز دارید تا بیشتر حفر کنید و بکنید و زباله‌های بیشتری دور بریزید اگر می‌خواهید بیشترین شیء های با ارزش را بیابید. در ليست زير بهترين فلزياب‌ها اينکه براي القاي ضربه‌اي وجود دارد آورده شده است لذا به قسمت مشخصات دستگاه رفته و بررسی و مشخصات آن را بخوانید.

گرت

فیشر

وایتز

فلزیاب‌های فرکانس بسیار پایین

فلزیاب‌های فرکانس بسیار پایین معمولاً در فرکانس 3 تا 30 کیلو هرتز کار می‌کنند و برای پیدا کردن سکه‌ها جواهرات و همچنین عتیقه‌ها و یادگاری ها، مناسب می‌باشد. فلزیاب‌ها یک فرکانس بسیار پایین این توانایی را دارد که هدف‌های به درد نخور را از اهداف با ارزش جداسازی کنند. برخلاف فلزیاب‌ها یک القای ضربه‌ای، فلزیاب‌ها یک فرکانس پایین توسط زمینه‌های مدنی بسیار تحت تأثیر قرار می‌گیرند. لذا معمولاً این فلزیاب‌ها دارای ویژگی تنظیم حساسیت و گاهی اوقات کنترل بالانس زمین می‌باشند. با تنظيم حساسيت و کنترل بالانس زمين شما مي‌توانيد پالس ‌هايي که از زمین معدنی باعث سردرگمي دستگاه شده است کم کنيد. در زیر لیستی از فلزیاب‌هایی که به وسیله فرکانس بسیار پایین کار می‌کنند آورده شده است، لذا با قسمت مشخصات را بر سینه فلزیاب‌ها رفته و آن‌ها را مطالعه کنید.

گرت

فیشر

وایتز

کجا فلزیاب خود را استفاده خواهید کرد؟

حال که به فهم مشترکی از انواع فلزیاب‌های زیرآبی دست پیدا کرده‌ایم اجازه بدهید به محل‌هایی که می‌توانید از دستگاه جدیدتان استفاده کنید نگاهی بیندازیم. ممکن است از خود بپرسید چه که من می‌توانم بفهمم که کجا از دستگاه جدید و استفاده خواهنم کرد؟ با نگاه و فکر به اینکه در گذشته چه سرگرمی ای داشته اید، شروع کنید. بهترین مکان‌هایی که شما می‌توانید از فلزیاب ضدآب و خوداستفاده کنید، عبارتند از: راه رفتن در طول خط ساحلی و همچنین غواصی کردن و یا تا کمر در آب رفتن. اگر شما غواص‌ هستید، قطعاً سایت‌های دیگر و همچنین اطراف کشتی‌های غرق شده بسیار برایتان جذاب خواهد بود.

بهترین نوع فلزیاب زیرا برای شما کدام مدل خواهد بود؟

وقت گذاشتن برای انتخاب بهترین نوع فلز و زیراب قطعاً مهم خواهد بود. در حال حاضر ما می‌دانیم که شما کجا فلزیاب و خود را استفاده خواهید کرد. پس اجازه بدهید به موارد دیگری که نیاز دارید به آن توجه کنید اشاره کنیم. آیا در آب شیرین و یا در آب شور فلزیابی خواهید کرد؟ آیا این فلزیاب را به عنوان یک فلزیاب اصلی استفاده خواهید کرد و یا به عنوان یک فلزیاب اضافه بر روی زمین استفاده خواهد شد؟ اگر در آب شور فلزیاب خواهید کرد فلزیاب القای ضربه‌ای برای شما مناسب خواهد بود شما تصميم به اين دليل است که از فلزياب فرکانس بسيار پايين براي شکار در زير آب استفاده کنيد اطمینان حاصل کنید که آن دستگاه به ویژگی آب شور مجهز است. اگر غواص خواهید کرد به این نکته توجه کنید که تا چه عمقی پیش خواهید رفت. از مقدار ذکر شده و یا عمق ذکرشده در قسمت مشخصات دستگاه اطمینان حاصل کنید که برای شما مناسب است. عمق ذکر شده بر روی دستگاه برای این نیست که بر روی خشکی شما را محدود کند، بلکه فقط برای عمق زیر آب استفاده می‌شود.

چه وسایل جانبی ای احتیاج دارم تا موفق باشم؟

در زیر لیستی از پیشنهادات ارائه شده است که با آنها می‌توانید در شکار گنج در زیر آب موفق باشید. همیشه می‌توانید برای تأسیسات بیشتر در آینده پول پرداخت کنید ولی این مواردی که ذکر شده است مسائلی است که باید آنها را داشته باشید. هدفون به شما اجازه خواهد داد تا ضعیف‌ترین و عمیق‌تر نویز هدف‌ها بشنوید. تمام فلزیاب‌های زیر آب با یک سری هدفون ضدآب به شمار فروخته خواهند شد. یک گلوله مناسب بهترین راه برای حفاظت از فلزیاب جدی شما در حمل و نقل است. وقتی در جنگل به شکار می‌پردازید یک حوله داشته باشید. شما قطعاً به یک یا چند بیل احتیاج پیدا خواهید کرد . يک الک شهر ساحلي قطعاً سرعت شما را در پيداکردن فلزات گران‌بها بهبود خواهد داد.

بیایید کمی گنجینه پیدا کنیم!

وقتی از فلزیاب جدید خود در زیر آب استفاده می کنید هیچ چیزی هیجان‌انگیز تر از بیرون کشیدن یک قطعه فلز براق از زیر آب نیست. در واقع یک حقیقت کوچک وجود دارد و آن این است که جواهرات و سکه های گم شده و طلاها از سکه‌های درحال استفاده بیشتر است. مهم نیست هدف شما چه چیزی است، شکار جواهرات و گنجینه‌ها به خودی خود علاوه بر لذت بردن، یک ورزش عالی و یک آرام‌سازی ذهن می‌باشد. شما در حال حاضر آماده فلزیاب و شکار فلزهای گران‌بها می‌باشید، بنابراین کرم ضدآفتاب خود را فراموش نکنید.

نوشته شده توسط فلزیاب پارسه

فلزیابطلایابفلزیاب زیر آبفلزیاب ضد آبفلزیابی در ساحل

پارسه ، مرکز تخصصی خرید و فروش انواع فلزیاب