چگونه می توانید از فلزیابی در تعطیلات بعدی خود لذت ببرید؟

یک فعالیت خوب در هر تعطیلاتی می‌تواند فلزیابی باشد. چه این سرگرمی شخصی شما باشد و چه یک فعالیت جدید باشد، فلزیابی در تعطیلات یک فعالیت هیجان آور برای مصرف زمان است، حتی اگر زمان کوتاهی برای این کار داشته باشید.

تعطیلات چیزی است که هر کسی گه گاهی به آن احتیاج پیدا می‌کند. جدا شدن از زندگی روزمره برای ما بسیار مزایای خوبی در پی خواهد داشت. مهم نیست به کجا می‌روید، شما می‌توانید از موقعیت دیدن دیگران و تفریحاتی که دیگران دوست دارند و چیزهای جدید لذت ببرید.

یک فعالیت خوب در هر تعطیلاتی می‌تواند فلزیابی باشد. چه این سرگرمی شخصی شما باشد و چه یک فعالیت جدید باشد، فلزیابی در تعطیلات یک فعالیت هیجان آور برای مصرف زمان است، حتی اگر زمان کوتاهی برای این کار داشته باشید. لطفاً اطمینان حاصل کنید که مقالات دیگر ما را درباره تعطیلات و پیدا کردن گنج خواهید خواند.

برای بسیاری از مردم تعطیلات عالی شامل ساحل نیز می‌شود . خورشید و ماسه امواج خروشان که به ساحل می‌آیند باعث می‌شود کوچک و بزرگ زمان خوبی را سپری کنند. این بسیار ساده است که بفهمید چرا مصرف زمان در ساحل یک ایده تفریحی بسیار خوب است. اما آیا می‌دانستید که ساحل واقعاً یک مکان فوق‌العاده برای لذت بردن از فلزیاب است؟

بله واقعاً این چنین است. این امر به این علت است که واقعاً چیزهای زیادی برای پیداکردن در ساحل وجود دارد. توجه کنید که چه تعداد از مردم در مواقع تعطیلات به ساحل می‌روند. حال به آن توجه کنید که چه تعداد از مردم چیزهای با ارزش خود را به ساحل می‌برد. برخی پیشنهاد می‌کنند که چیزهای با ارزش خود را به ساحل نبرید اما در نهایت بسیار و بسیاری از مردم چیزهای با ارزش خود را در ساحل گم می کنند. اگر فکر می‌کنید این چنین نیست، حتماً مقاله ی ما را درباره بهترین فلزیاب‌های ساحلی بخوانید.

برخی از مردم جواهرات خود را حتی داخل آب نیز می‌برند. صددر صد شما نمی‌خواهید که حلقه ازدواجتان را داخل کیف یا پاکت بگذارید. در بسیاری از موارد متأسفانه یا خوشبختانه این قطعات با ارزش در دریا گم می‌شوند و هرگز پیدا نمی‌شود، مگر اینکه یک نفر شبیه به شما با یک دستگاه فلزیاب خود در ساحل قدم زده و آنها را پیدا کند. استفاده از فلزیاب خوب در پیداکردن و بازیابی جواهرات بسیار تأثیر دارد. گاهی اوقات این تشخیص‌دهنده ها و شکارگران فلزیاب و قادر خواهند بود که جواهرات پیدا شده را به صاحبان قبلی آنها برگردانند. این یک تجربه غیرمعمول و 100 البته بسیار خوشایند برای شما و صاحبان آنها خواهد بود.

به منظور اینکه واقعاً لذت ببرید و از این موقعیت‌ها استفاده کامل را ببرید ، واقعاً به یک دستگاه با ویژگی‌های خاص احتیاج خواهید داشت. یکی از مسائل اصلی که دوستان ما با آن مواجه می‌شوند استفاده از فلزیاب هایی است که در مواجهه با سنگ‌های معدنی که با آن اصطلاحاً سنگ‌های داغ و گفته می‌شود و مواد معدنی که در نمک دریا موجود است کارایی خود را از دست نداده و کاملاً کار کنند. به قول داد نتیجه بسیاری از فلزیاب های زمینی سیگنال‌های غلط و نویزهای اضافی بسیاری تولید می‌کنند. یک فلزیاب مناسب برای ساحل، به بیان دیگر یا ویژگی پالس القایی PI و یا ویژگی فرکانس بسیار پایین VLF را به همراه کنترل بالانس زمین در مبارزه با این چنین زمین‌هایی خواهد داشت. برای مطالعه بیشتر در این زمینه به مقاله فلزیاب هایی برای زیر آب آنها را مطالعه کنید.

فلزیاب در سطح ساحلی فقط به ساحل ختم نمی‌شود، بلکه با تکنولوژی امروز بسیاری از فلزیاب ها، طلایاب ها و یا گنج یاب های زیرآبی و ضدآب نیز ساخته شده است. درحالی‌که بعضی از مشتاقان فلزیاب در ساحل فقط می‌گردند افراد بسیار کمی نیز وجود دارد که ماجراجویی کرده و به دل آب می زنند. حتی در ادامة کار برخی نیز به سراغ کشتی‌های غرق شده و زنگ زده می‌رود که ممکن است برای سال‌ها در محلی قرارگرفته باشند.

وقت شما به دنبال یک فلزیاب با ویژگی ضد آب بودن می‌گردید، انتخاب ویژگی PI و یا VLF به همراه کنترل بالانس زمین انتخاب خوبی برای شما خواهد بود. غواصی با فلزیابی که ویژگی‌های بالا را داشته باشد بسیار قابل اعتماد می‌باشد، زمانی که شما برای شکار غواصی می کنید. اگرچه شما ممکن است با کندن فلزهای به‌دردنخور همانطور که ممکن است با جواهرات رو به رو می شوید، مواجه شوید.

فقط در کنار ساحل و گوشه ای نشینید و در طول تعطیلات خود اجازه بدهید که تمام فلزهای گران بهای گم شده در ساحل نمانده و آنها را پیدا کنید. به سمت پیدا کردن جواهرات و شکار فلزات گران‌بها در طول تعطیلات خود باشید و همچنین از آرامش و نرمشی که در طول این تجربه به دست خواهید آورد لذت ببرید.

نوشته شده توسط وب سایت فلزیاب پارسه

فلزیابفلزیابیفلزیابی در ساحلفلزیاب ضد آبطلایابی در ساحلطلایابگنج یاب

پارسه ، مرکز تخصصی خرید و فروش انواع فلزیاب