چگونه می توان یک فلزیاب را انتخاب کرد؟

اگر به دنبال سرگرمی جدید هستید، باید بدانید کاربران قدیمی و فلزیابان حرفه ای می توانند بسیار متعهدانه نسبت به فلزیابی که مدت زمان طولانی از مدل خاص آن و نام تجاری فلزیاب استفاده کرده اند با شما صحبت کنند.

آیا شما یک فلزیاب را برای یک مدت طولانی می خواهید؟ درباره ی تاریخچه ی فلزیاب سوال دارید؟  برای مسائلی که باید به آن توجه کنید وقت کافی می گذارید؟ چه زمانی تصمیم می گیرید؟ یک فلزیاب نباید صرفاً بر اساس پیشنهاد یکی از افراد (بدون توجه به اینکه دوست خوب شما هست یا خیر) خریداری شود. اگر به دنبال سرگرمی جدید هستید، باید بدانید علاوه بر دانستن تایخچه ی فلزیاب باید با مخترعین فلزیاب و کاربران قدیمی و فلزیابان حرفه ای می توانند بسیار متعهدانه نسبت به فلزیابی که مدت زمان طولانی از مدل خاص آن و نام تجاری فلزیاب استفاده کرده اند با شما صحبت کنند. آنها معمولاً با هر چیزی جدیدتر یا متفاوت نا آشنا هستند ولی بسیاری از دستگاههای جدید و دیگر اجزا و ویژگی های فلزیاب در سال های اخیر آمده اند. بنابراین همیشه اطمینان حاصل کنید که شما طیف گسترده ای از تجهیزات را بررسی می کنید.

شما فکر می کنید که برای استفاده از فلزیاب جدید چقدر وقت خواهید داشت؟

آیا شما یک فلزیاب که گه گاه در یک ساحل یا دریاچه استفاده خواهید کرد خریداری می کنید؟ یا اکنون با زمان بیشتری از اوقات بدون کار مواجه هستید و دسترسی بیشتری به زمان پیدا می کنید و وقت قابل توجهی را با سرگرمی جدید خود صرف کنید؟ این حقیقت است که بیشتر فلزیاب ها در حال حاضر در بازار بسیار خوش نما هستند و همچنین این یک واقعیت است که همانطور که پول بیشتری صرف می کنید، امکانات بیشتری در شناسایی آیتم های هدف مانند طلا یا فلزات گران بها خواهید داشت، که به شما در پیدا کردن آنها کمک خواهند کرد.

شما کجا از فلزیاب استفاده کنید؟

آیا شما در ساحل، در نزدیکی کشوری با منطقه ی کشف طلا به وسیله ی فلزیاب ضد آب و ساحلی زندگی می کنید و یا در یک منطقه ی خشک با فلزیاب خشکی که بسیاری از آثار و سکه های قدیمی در درون خود دارد زندگی می کنید و قصد فلزیابی دارید؟ اگر می خواهید یک فلزیاب خاص را داشته باشید شما نیاز به توجه خاصی در انتخاب فلزیاب دارید. برخی از فلزیاب های تخصصی دارای بیش از یک حالت عمل هستند و می توانند برای انواع مختلف اکتشافات استفاده شوند. بیشتر فلزیاب های و طلایاب ها، همانطور که توسط سازندگان وعده داده شده است عمل می کنند. با این حال، مارک های مختلف از فلزیابها به همراه مشخصات و ویژگی های متفاوتی در بازار فلزیاب ها وجود دارند. برخی از فلزیابها ممکن است نیاز به سرعت چرخش متفاوت داشته باشند و برخی ممکن است وزنشان از دیگر فلزیابها بیشتر باشد. با این حال، یکی دیگر از قابلیت ها مهم (برای سهولت حمل و بسته بندی) در نظر گرفتن تعداد بخش هایی است که فلزیاب ها به آن تقسیم می شود.

آیا بیش از یک نفر از فلزیاب استفاده خواهد کرد؟

آیا بچه های کوچکتر از این ردیاب فلزات گران بها استفاده می کنند؟ اگر این یک فلزیاب خانوادگی باشد، مهم است که شما اندازه فلزیاب را در نظر بگیرید از جمله اینکه چقدر می تواند سیم پیچ یا کویل فلزیاب توانایی شناسایی فلز را داشته باشد. برخی از رد یاب ها راه های بیشتری برای تنظیم مناسب به شکارگر فلز گرانبها می دهند. برخی از روش های دیگر که حرفه ای ها از آن استفاده می کنید و ردیاب ها یا فلزیاب ها را تنظیم می کنند این است که درپوش دسته دار را می توان بالا یا پایین آورد و جعبه حاوی تابلو کنترل می تواند از سیم پیچ یا کویل فلزیاب جدا شود و در یک کیسه کوچک نصب شود. بسیاری از مردم به ما می گویند "من همیشه می خواستم این کار را انجام دهم!"

شما برای کل خرید فلزیاب چقدر بودجه دارید؟

خبر خوب این است که قیمت فلزیاب هرگز برای چنین استفاده آسان از فلزیاب های اتوماتیک با امکانات ویژه اینقدر در جهان پایین نبوده است. یک راه خوب برای ارزیابی خرید فلزیاب این است که تصمیم بگیرید با صرف چه مقدار پول در هزینه ها راحت هستید. نظر ما این است که شما این خرید را نسبت به سایر کالاهای خریداری شده ی خود مقایسه کنید. اگر شما شخصی هستید که مایل به خرید فلزیاب با امکانات ویژه هستید فرق نمی کند که چه نوع از انواع فلزیاب را بخرید. یا شاید قصد شما این است که این سرگرمی را بدون خیز برداشتن در راه آن امتحان کنید. انعطاف پذیر باشید و در مورد قیمت فلزیاب بازه ای تومانی از 850 هزار تا 2 میلیون و 500 هزار تومان فکر کنید. چندین شرکت فروش دستگاه فلزیاب وجود دارند که شرکت فروش فلزیاب پارسه با سال ها تجربه و قدمت از خوشنام ترین آن ها می باشد. شما با چند زنگ به شرکت های فروش فلزیاب نتایج و سود بیشتر خواهید گرفت و کنترل بیشتری بر شناسایی انواع فلزیاب ها که برای کاربرد مد نظر خود دارید خواهید داشت. خرید کامل به این معنی است که شما نیز به برخی از لوازم جانبی مانند چکمه و بیل کوچک، هدفون ها، کیف و پوشش های سیم پیچ نیاز دارید. بنابراین دیگر زیاد منتظر نمانید اجازه ندهید شخص دیگری چیزی پیدا کند که می تواند مال شما باشد. 

نوشته شده توسط وبسایت فلزیاب پارسه

فلزیابویژگی فلزیابفلزیابی در ساحلفلزیاب ضد آبفلزیاب در خشکیفلزیاب تخصصیفلزیاب خانوادگیخرید فلزیابقیمت فلزیاب

پارسه ، مرکز تخصصی خرید و فروش انواع فلزیاب