گنجی که تا 1.8 متری آب می توانید بیابید

جستجوی آب های کم عمق و ساحلی، در سواحل اقیانوس ها و دریاچه ها و تالاب ها هیجان انگیز و سودآور است. نوع گنجی که شما پیدا خواهید کرد بستگی به منطقه شما و تاریخ آن و مقدار رفت و آمد در منطقه دارد.

اگر شما خواهان ماجراجویی و خیس شدن هستید، جستجوی گنجینه در آب های کم عمق می تواند یافته های شگفت انگیزی را پدیدار کند. بسیاری از شناگران به طور غیر عمدی حلقه ها، سکه ها و دیگر جواهرات ارزشمندی را را گم می کنند که منتظر یافته شدن هستند. گنجینه هایی که در ساحل گم شده اند نیز در جریان رها شده اند. از آنجایی که اکثر ردیاب های ساحلی، منطقه شنی را جستجو می کنند، شما اولین گنج های فرو رفته در آب را پیدا می کنید زیرا می توانید در آب بروید. برخی از جویندگان گنجینه زیر آب در هنگام فلزیابی یا غواصی در کف اقیانوس از یک لوله تنفس استفاده می کنند. اگر ترجیح می دهید از فلزیاب خود با سرتان بر روی آب استفاده کنید، راه رفتن یا در آب رفتن کاری است که باید انجام دهید. شما از چیزی که می توانید در بیش از شش فوت زیر آب پیدا کنید لذت خواهید برد!

جستجوی آب های کم عمق و ساحلی، در سواحل اقیانوس ها و دریاچه ها و تالاب ها هیجان انگیز و سودآور است. نوع گنجی که شما پیدا خواهید کرد بستگی به منطقه شما و تاریخ آن و مقدار رفت و آمد در منطقه دارد. خط ساحلی سواحل شمال و دریاچه ها اغلب عتیقه های جنگ داخلی و سکه ها را به نمایش می گذارند. همانطور که سکه های طلا و نقره اسپانیا از گالیلون در خط ساحلی جنوب ایالات متحده یافت شدند. قطعات طلا اغلب در رودخانه ها و نهر ها در کلرادو و همچنین سواحل غرب یافت می شود.

در اینجا نمونه هایی از گنج هایی که شما می توانید تا شش فوت زیر آب پیدا کنید آورده شده

  • حلقه های طلا و الماس
  • گردنبند ها، دستبند ها و ساعت های طلا و نقره
  • سکه های طلا و نقره
  • دکمه یونیفورم های جنگ
  • توافق نامه تجاری
  • مدال های مذهبی دارای سنگ های قیمتی

جستجوی آب های کم عمق

جستجوی آب های کم عمق شامل جستجو از علامت مد دریا تقریبا تا عمق زانو است. علامت مد دریا سطحی است که آب دریا در جریان جزر و مد بالا به آن می رسد.

تجهیزات مورد نیاز

فلزیاب ضد آب (یک فلزیاب VLF (فرکانس بسیار کم) دارای بالانس زمین یا یک مدل PI پالس القایی) - خاک انداز با دسته ی بلند یا کوتاه و پوتین - چکمه ی لاستیکی برای آب سردتر

هنگام راه رفتن در آب کم عمق در جریان کم، نسبت به ساحل خشک شما باید سکه ها و جواهرات بیشتر و خرت و پرت کمتری پیدا کنید. جستجوگران و فلزیابان آب های کم عمق همیشه باید در سطح آب بالا کار کنند. اگر چند ساعت قبل از سطح آب پایین به ساحل برسید، می توانید در حالی که آب به عقب می رود، تا زمانی که دوباره شروع به افزایش کند جستجو کنید. کارشناسان می گویند که مناطق پربار بیشتر در آب های عمیق هستند که مردم حین جریان بالا آنجا شنا می کنند. آنها همچنین توصیه می کنند که باد و طوفان، اقلام با وزن مشابه را با هم در ناحیه های کوچک یا در امتداد همان خط جریان آب ته نشین می کنند. به همین دلیل چند حلقه را می توان در یک جستجو پیدا کرد.

هنگامی که فلزیاب شما یک هدف را نشان می دهد، با اطمینان نقطه را علامت گذاری کنید. یک سطح در حال چرخش به راحتی گم می شود. از خاک انداز خود برای حفاری هدفتان استفاده کنید، اما دوباره قبل از تخلیه خاک انداز سوراخ را با فلزیاب خود چک کنید. به این ترتیب، هدف خود را گم نخواهید کرد. اگر بعد از چند حرکت به هدف نرسیدید، 90 درجه در هر حرکت متوالی بچرخید. هنگامی که سیگنال متوقف می شود، هدف باید در خاک انداز شما باشد. یک کیسه ی کمری برای نگهداری گنج مناسب است

به آب زدن برای گنج

تجهیزات مورد نیاز

فلزیاب ضد آب(VLF (فرکانس بسیار کم) برای آب شیرین یا فلزیاب دارای ویژگی PI پالس القایی برای آب شور) - خاک انداز با دسته ی بلند یا حلقه دار برای اهداف حفاری - یک صفحه شناور برای غربال کردن گنج

به آب زدن برای گنج به راحتی می تواند هزینه کرد آن را بپردازد، اما نیاز به تجهیزات بیشتری نیز دارد. بسته به درجه حرارت فصل و دمای آب، شما ممکن است به یک لباس غواصی مناسب برای گرم نگه داشتن نیاز داشته باشید. در آب سردتر، بسیاری از یابنده ها نیز خود را با چکمه ی غواصی و یک کمربند وزنه برای خنثی کردن رانش لباس غواصی مجهز می کنند. یک خاک انداز ساحلی با دسته ی بلند برای دستیابی به اهدافتان در دریاچه یا کف اقیانوس که ممکن است شنی، سنگی یا خاکستری آتشفشانی باشد ضروری است. کارشناسان همچنین توصیه می کنند که یک صفحه شناور داشته باشید. هنگامی که یک هدف را تعیین محل کرده اید، یک خاک انداز عمیق از شن و ماسه بردارید. سپس، سوراخ هدف خود را بازبینی کنید. اگر هدف هنوز وجود داشته باشد، خاک انداز را تخلیه کنید و قبل از قرار دادن آن در صفحه خود، یک خاک انداز دیگر بردارید. هنگامی که شن و ماسه را از طریق صفحه خود غربال می کنید، هدف شما باید قابل مشاهده باشد. اگر صفحه شناور خود را با یک کمربند حفظ کنید، هر دو دستتان برای تخلیه و غربال کردن محتویات خاک انداز آزاد می شود. جستجو پس از یک طوفان شانس شما را برای پیدا کردن یافته های ارزشمند افزایش می دهد، زیرا سطح و شن و ماسه هم زده شده اند - که موارد دفن شده ی دیگر را به ارمغان می آورد.

کدام فلزیاب ها بهترین جستجو در آب های کم عمق بهتر هستند؟

فلزیاب های گنج ساحلی و زیر آب، دارای تنظیمات قوی برای فلزیابی در زیر آب هستند. در بررسی ها، Garrett AT Pro اغلب برای تشخیص فوق العاده ای در آب شیرین تحسین می شوند. فلزیاب تسورو Tesoro همچنین برای مدل های Sand Shark و Tiger Shark دارای امتیاز بالایی می باشد. فلزیاب گرت مدل Garrett ATX و فلزیاب فیشر مدل Fisher CZ-21 هر دو گزینه های عالی برای استفاده در سواحل نمکی و آب شیرین می باشند.

فلزیاب های ضد آب در انواع مختلف، پالس القایی PI و فرکانس بسیار کم VLF در بازار وجود دارند. بیشتر فلزیاب هاب زیر آب در عمق بیش از 200 فوت کار می کنند و با حساسیت عمیق به فلز طراحی می شوند.

فلزیاب های PI یا پالس القایی

برای آب شور بسیار مناسب هستند و معمولا عمیق ترین هدف را پیدا می کنند. آنها برای نادیده گرفتن نمک دریا طراحی شده اند، که برای جستجوگران گنج های اقیانوس ایده آل می باشند. ضعف آنها این است که آنها نمی توانند تفاوت آهن و مواد بی مصرف را بدون اینکه سیگنال های خوب را از دست بدهند، تشخیص دهند. فلزیاب های پالس القایی PI نیازی به حرکت ندارند، به طوری که هنگامی که مستقیما بر روی یک هدف قرار می گیرند، صدا ی ممتد می دهند.

چند فلزیاب PI توصیه شده برتر عبارتند از

فلزیاب های با فرکانس بسیار پایین (VLF)

معمولا در محدوده فرکانس 3 تا 30 کیلوهرتز کار می کنند و همچنین به عنوان فلزیاب های حرکتی به آنها اشاره می شود. آنها در پیدا کردن سکه ها، عتیقه و جواهرات بسیار موفق هستند. فلزیاب هاب ضد آب VLF را می توان در آب شیرین یا شور و در ساحل استفاده کرد. با این حال، آنها به واکنش با نمک معروف هستند و می توانند در اطراف شن و ماسه اقیانوس خیس کمی ناپایدار باشند و علائم را اشتباه تشخیص دهند. مهم است که فلزیاب VLF شما توانایی فیلتر کردن مواد معدنی را با بالانس کردن زمین، به طوری که همه جا شن و ماسه نمکی مرطوب باشد، داشته باشد.

فلزیاب های ضد آب VLF معروف با این ویژگی عبارتند از

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فلزیاب برای آب کم عمق، به منابع موجود در بخش وبلاگ در وب سایت فلزیاب پارسه مراجعه کنید.

در صورت رفتن به زیر آب با لوله ی تنفس یا غواصی با ماسک اکسیژن با یک فلزیابی که مورد علاقه شماست، با مطالعه ی مقالات دیگر ما شامل بهترین فلزیاب ساحلی و ... مطمئن شوید که بهترین گزینه های در دسترس را بررسی کرده اید.

نوشته شده توسط وب سایت فلزیاب پارسه

فلزیابفلزیابیفلزیابی در ساحلفلزیاب ضد آبطلایابی در ساحلطلایابگنج یابخرید فلزیابقیمت فلزیاب

پارسه ، مرکز تخصصی خرید و فروش انواع فلزیاب