یافتن بطری های عتیقه

چه چیزی یک بطری قدیمی را با ارزش می کند؟ شکل غیرعادی، رنگ ها و طراحی هنرمندانه ی قدیمی بیشترین توجه را به خود جلب می کنند. طرح برجسته یا منبت کاری، یک بطری را قطعاً جذاب می کند.

بهترین فلزیاب ها برای یافتن بطری های عتیقه کدامند؟

عمل کاوش و جمع آوری بطری های عتیقه به محبوبیت گسترده ای نائل شده است. این محبوبیت شاید به دلیل احتمال زیاد قرارگیری بطری ها و فهمیدن مکان آن ها باشد. به دلیل اینکه گسترش نواحی مسکونی در چند قرن گذشته زیاد بوده است، مکان های پنهان بی پایانی برای حفاری کردن وجود دارند. بازار بزرگی برای بطری ها و کوزه های قدیمی سالم وجود دارد. کلکسیونر ها صدها یا هزاران دلار برای نمونه های کمیاب دستمزد می دهند.

چه چیزی یک بطری قدیمی را با ارزش می کند؟ شکل غیرعادی، رنگ ها و طراحی هنرمندانه ی قدیمی بیشترین توجه را به خود جلب می کنند. طرح برجسته یا منبت کاری، یک بطری را قطعاً جذاب می کند. در این روش، برای تبلیغ، حروف برجسته یا طراحی هایی با شیشه ساخته می شود. منبت کردن و طرح برجسته، تا زمانی که بر چسب زدن کاغذ در دهه 1980 شروع شد، برای معنی بخشیدن به محتوای بطری ها استفاده می شد.

بهترین نوع فلزیاب برای یافتن بطری چیست؟

فلزیاب ها مکان بطری ها را به طور دقیق نشان نمی دهند، ولی آن ها شما را به بهترین مکان برای جست و جو، راهنمایی می کنند. یک فلزیاب به شما کمک می کند که تکه های آشغال های فلزی و باقی مانده ی آنها را پیدا کنید که در مکان های حفاری شده به وفور رخ می دهد. ردیابی یافته هایتان به شما کمک می کند که مکان خود را به سرعت نقشه برداری کنید. یک فلزیاب با نفوذ عمیق با یک کویل یا سیم پیچ جست وجوی بزرگ، برای شما بهترین گزینه است تا یک مکان حفاری را جست و جو کنید.
سیم پیچ های بزرگ می توانند اشیاء بزرگ تری را در اعماق بیشتری پیدا کنند. در بسیاری از قسمت های کشور با زمین های حاوی سنگ معدنی، شما می توانید یک فلزیاب با کنترل بالانس زمین انتخاب کنید. شما می توانید یک فلزیابی انتخاب کنید که در فرکانس های پایین تر برای کاوش در گودال های چال ها و مکان های زباله دانی، کار کند. بسیاری از باقی مانده های فلزی از آهن، برنج و فولاد تولید شده دور ریخته می شوند. فرکانس پایین تر برای یافتن این نوع از اشیاء حساس تر است. در اینجا لیست جزئیات بهترین فلزیاب ها برای استفاده در کاوش بطری های قدیمی و باقی  مانده ها وجود دارد.

فلزیاب های عمق بالا

برای اولین بار، ایده ی دیدن تصاویر اسکن زیرزمینی از هدف، به یک واقعیت تبدیل شده است. تیم مهندسی در الکترونیک DRS در آلمان، DRS Ground Exper Pro را اختراع کرده اند.

این دستگاه تصاویر اسکن همزمان زیر زمین را قبل از این که چشم های شما به جسم مورد نظر برسد نشان می دهد. از این پس طلا، نقره و فلزات قیمتی در یک تبلت کامپیوتری به صورت رنگی به عنوان پیش نمایش نشان داده می شوند. فلزهای باقی مانده نیز نظیر آهن به طور واضح نشان داده می شوند. Ground Exper Pro به شما اجازه می دهد که سیگنال های هدف را برای مرور بعدی ذخیر کنید و حتی منوی آن به هشت زبان قایل تنظیم است.

بهترین بطری های عتیقه برای یافتن کدامست؟

بطری های مطلوب، اشیاء معمولا آمریکایی از دهه ی 1700 تا 1900 هستند. این بدلیل پیشینه ی تاریخی این بطری های یادگاری است و حقیقت هم این است که آن ها دست ساز بوده اند. وقتی که سیستم انتقال اجرام متداول شد، نظیر اختراع کشتی بخار در سال 1807، یک نیاز بزرگ برای تولید و استفاده ی ظرف های با دوام به وجود آمد. از این رو، تولید بطری های با دوام و بی شمار برای نوشیدنی، غذا، دارو، سم، مواد آرایشی و حتی دوات بسیار رونق گرفت است. موضوع اصلی درباره ی مکان این بطری های تولید شده این است که در مکان وجود یک بطری، احتمالاً تعداد بیشتری برای کشف شدن وجود دارند. بنابراین، زمانی که یک بطری پیدا می شود، شما باید امیدوار باشید که بطری های دیگری نیز در نزدیکی آن بطری وجود داشته باشد. 

چه زمانی شما می توانید بطری های قدیمی را پیدا کنید؟

اکثر بطری ها در مکان هایی که شیشه های قدیمی پیدا می شوند، کشف شده اند. این مکان ها شامل مخزن های سابق آشغال، چال های قدیمی (یا حیاط پشتی)، عمارت ها و آب نماها می باشد. هر محیطی که به عنوان ناحیه انبار ضایعات برای مدت زمان طولانی بوده است، یک بهشتی برای کاوشگران بطری است. نسل آمریکایی های قدیم، زباله هایشان را در حیاط پشتی خانه یا محل کار خود، گودالِ چال و یا آشغالدانی شهر می ریختند. شما می توانید این مکان ها را در اینترنت، کتابخانه و یا با مرور نقشه های قدیمی شهر جست و جو کنید.

همچنین چندین مکان فروش نوشیدنی از تاریخ ممنوعیت وجود دارند که توسط کاوشگران بطری کشف شده اند، که بسیاری از آن ها در مکان های دوردست و در حاشیه ی شهر پنهان شده اند. گذشته از بطری های قدیمی، مکان های فروش نوشیدنی، شانس خوبی را برای کشف سکه و طلا به جویندگان فلزات می دهند. یک کاوشگر فلز، بقایای فلزات زنگ زده نظیر حلقه بشکه، تجهیزات قدیمی مزرعه، قوطی حلبی و دریچه را شناسایی می کند.

کاوش گودالِ چال

برخی از بهترین مکان ها برای پیدا کردن انبار بطری های عتیقه، گودال های چال های فراموش شده هستند. چال ها برای دورریختن هزاران زباله مورد استفاده قرار می گرفتند. چال ها شیوه ی زندگی آن زمان را با بطری های دارویی پیدا شده درون آن ها، نشان می دهند.

جست و جوی دقیق هدفتان

مطابق استقبال طرفداران حرفه ای جست و جوی بطری، یکی از ابزارهای ضروری Garrett Pro-Pointer است. به جای جستجو برای مدت ها و دست خالی آمدن، این فلزیاب دستی به طور دقیق و سریع هدف را جست و جو می کند. این دستگاه هشدارهای صوتی و لرزشی در زمانی که هدف شناسایی شود، می دهد. همچین شما وقتی که جستجو ی خود را شروع می کنید به چندین تجهیزات برای این کار نیاز دارید. ما انتخاب یکی از ابزارهای جست وجوی شرکت Lesche را پیشنهاد می کنیم. شما می توانید از گزینه های وسیع خود، از بیلچه تا بیل های بزرگ تر را انتخاب کنید. این محصولات از ترکیبات با کیفیت ساخته می شوند و ساخته ی آمریکا هستند. افزودن بطری حفاری به کاوش های فلزی به شما کمک می کند که یک سرگرمی جدید و سودمند پیدا کنید.

همانند جمع آوری سکه و جمع آوری عتیقه، وقتی که شما درگیر جمع آوری بطری های عتیقه می شوید، این کار را به عنوان یک سرگرمی جدید و مرتبط درک می کنید. همانند بسیاری از کلکسیونر ها، شما مجذوب این سرگرمی می شوید، شما می توانید وارد انجمن های جمع آوری بطری شوید. منابع بسیاری برای کمک به شما در شروع جست و جوی بطری وجود دارند. با کمی شانس و کار اکتشافی، بطری های عتیقه از آن شما خواهد شد.

فلزیاب های دقیق و پر فروش

Makro Pointer 

Garrett Pro-Pointer AT pinpointing metal detector 

تهیه شده توسط وب سایت فلزیاب پارسه 

بهترین فلزیاب هابطرییافتن بطری عتیقهبطری عتیقهگنج یابیطلایاب

پارسه ، مرکز تخصصی خرید و فروش انواع فلزیاب